טיפים

נחזור אליכם בהקדם (: טיפים למכירת ורכישת נכסי יוקרה

01
לקצר את הדרך למכירה גם בנכסי יוקרה, כיצד?

כמצוין בטיפים קודמים – תנו למומחים לשווק לכם את הנכס מתחת לרדאר

  • הציגו בית מטופח – הרושם הראשוני מתקבע ב-10 הדקות הראשונות בביקור. במידת הצורך – ערכו שיפוץ והבליטו אזורים ייחודיים (חדר קולנוע, בריכה וכיוצ"ב)
  • הכינו מראש מסמכים חשובים: אישור בעלות בטאבו, אישורי עירייה, תרשימי הנכס, חשבונות ארנונה וכדומה.
  • קבלו טיפים נוספים בביקור שלנו. צרו קשר לתאום פגישה
02
קפיצות המחירים של מגורי היוקרה – מה זה אומר בנוגע לנכס שלכם?

מכירת נכס מגה יוקרתי בהרצליה פיתוח, סביון, ארסוף או כל ישוב יוקרתי אחר ב- 2017 אינה דומה לזו ב- 2007. אם במהלך תקופה זו לא מכרתם או רכשתם נכס יוקרה, אולי אינכם מודעים לשינויים! יהודים רבים אשר הגיעו מהתפוצות, עלייה במחירי הקרקע ועלייה בביקוש לנכסי יוקרה על ידי אנשי עסקים ומשקיעים גרמו לשווי הנכס שלכם, ככל הנראה, לעלות. אל תבצעו כל מהלך למכירת הנכס לבד. ה'חיסכון' בעמלה עלול לעלות לכם ביוקר.

03
המחירים המשתנים של נכסי היוקרה – איך זה יכול להיות?

נכסי יוקרה אינם נמכרים כמו נכסים רגילים. מנעד המחיר עשוי להיות גדול במיוחד ממגוון סיבות, החל בעלויות של נכסים מתחרים המוצעים בסביבה (כן כן, מכירת נכס חדש בישוב יוקרתי – המציג מפרט דומה אך במחיר נמוך יותר – עלול לגרום להורדת שווי הנכס שלך), דרך המפרט הפנימי שעשוי להוות פאקטור משמעותי (מטבח בחצי מליון ₪ חייב להיכנס לתחשיב!) וכלה בביקוש גבוה אשר כמובן עשוי להעלות את המחיר. אם יש לכם נכס יוקרתי תנו למומחים למכור לכם אותו. הם מכירים את הסביבה התחרותית ואת הביקוש טוב יותר מכם!

04
שיווק להמונים out. שיווק בפינצטה לקהל רלוונטי – in!

נכסים יוקרתיים הם נכסים יוצאי דופן וככאלו הם גם מחייבים שיווק אחר ותהליך מכירה שונה לחלוטין. ולא, לא מדובר רק על בלעדיות. אם יש אתם מעוניינים לשווק נכס יוקרתי פנו למומחה ( אחד כזה שהוא המתווך של האלפיון העליון )ובקשו שיתפור לכם חבילת שיווק מותאמת אישית אשר תקצר את תהליך המכירה ותמקסם את המחיר. למה זה טוב? המתווכים של האלפיון העליון לא רק מכירים את התהליכים, את החוקים ואת המחירים הם גם מכירים את הקונים הפוטנציאליים באופן אישי. בעוד שאתם אינכם יודעים מי הוא הקונה אשר נכנס אליכם הביתה, מומחה  בתחום אשר מוכר נכסי יוקרה מתחת לראדר מכיר גם את היכולות הכלכליות של הקונים הפוטנציאליים. בעזרתו ניתן למקסם את מחיר הנכס ולקצר את זמן המכירה.

05
מתאים לנכסי יוקרה שמחירם הוא מעל … – שיווק בתי יוקרה מתחת לראדאר

נכסי יוקרה מוכרים רק בצורה דיסקרטית. אם יש לכם בית באחד מיישוביי היוקרה או דירת חלומות בשכונות היוקרתיות ביותר היזהרו/הימנעו מפרסומם באתרים שונים ברשת או בהצגת שילוט חיצוני ותמונות של פנים הבית וסביבתו. על פניו נראה כאילו זה הדבר הנכון לעשות אולם רבים אינם יודעים שהעובדה שהם פרסמו את הבית עלולה לעלות להם ביוקר – הן בעלות הבית והן בתהליך המכירה. פעמים רבות מפרסמים מוכרים בתמימותם את הנכס וכתוצאה -לא מצליחים למכור את הנכס במחיר ראלי ובמהירות הרצויה בגלל הערכות יתר של מתווכים אחרים אשר מציגים מצג שווא לפיו יכולתם למכור את הנכס במחיר גבוה בהרבה. והתוצאה? בלבול, הברחת לקוחות פוטנציאלים ועיכוב במכירה. נכסי יוקרה מוכרים מתחת לראדאר – שאלו אותנו כיצד.

פגישות במשרדים בתיאום טלפוני מראש בלבד !! דרך ‏גישה‏ נוחה ‏ונגישה ‏לאדם ‏המתנייד ‏בכסא ‏גלגלים.

אזור השרון, הרצליה פיתוח

רחוב החושלים 6, הרצליה פיתוח

אזור השרון, גוש תל מונד

רחוב השקד 31 תל מונד

מרכז, נדל"ן מסחרי תל אביב

רחוב גולומב 42, תל אביב