אודות

מיכאל משה ברזילי

בעלים ומנכ"ל המשרד

mb@in-house.co.il

In-House Luxury Homes

הסוכנות מנוהלת על ידי מיכאל משה ברזילי, מומחה בשיווק בתי יוקרה ובעל קשרים הממקמים אותו כ'אדם הנכון' בכל הנוגע למכירה או רכישה של נכסי יוקרה .  מיכאל ברזילי נחשב כ-"המתווך של האלפיון העליון" בישראל.

דרושים: לחצו כאן 

הסוכנות מציעה לכל לקוח שיווק המבוסס על בלעדיות ודיסקרטיות, שיטות ייחודיות ומערכת קשרים ענפה המושתתת על הכרות אישית עם מוכרים פוטנציאליים ובעלי הון המחפשים נכסים יוקרתיים במיוחד.

In-House Luxury Homes מתווכת בין נכסי יוקרה לאנשים באמצעות יכולת לנהל מו"מ מורכב ומתן ייעוץ הנדסי, אדריכלי, פיננסי, משפטי ושמאי ללא כל תמורה נוספת. זו הדרך שלנו לסגור עסקאות בהיקף נרחב.

הסוכנות משווקת באופן בלעדי וילות, נחלות במושבים, אחוזות בישובים מבוקשים, נכסי יוקרה הרצליה פיתוח, בכפר שמריהו, קו הים של ארסוף, מושבים בשרון, וגם – מגרשים במיקומים מעולים, פנטהאוזים או דירות יוצאי דופן. כולם באזורים מעולים ובשכונות יוקרה.

הנכסים הנכנסים למאגר הסוכנות נבחרים בקפידה ועוברים סינון. מטרתנו אינה להציג מגוון עצום אלא רק את המיטב –נכסים מובחרים אשר מובטח שלקוחותינו יגלו בהם עניין. כל נכס מוצע בראש ובראשונה ללקוחות החברה ומשווק בשיטות יצירתיות ובמגוון ערוצים לסביבת בעלי ההון המוכרת למיכאל ברזילי באופן אישי.

מיכאל משה ברזילי, התחיל את דרכו המקצועית כמומחה למגורי יוקרה בחברת תיווך בתל אביב. בהמשך הפך לשותף בנדל"ן מסחרי מניב והקים חברת תיווך עצמאית. במקביל פיתח ברזילי את היזם הבלתי נדלה שבו, חבר לאנשי הייטק, והקים את מנוע חיפוש החברתי לעסקים  TOPROTA אשר הושק בארצות הברית עם 20 מליון בתי עסק.

ההיכרות העמוקה עם שוק ההייטק והמגזר העסקי בישראל ובחו"ל מאפשרים לו להכיר את מי שמעוניין למכור נכס יוקרתי או יש לו את היכולת לקנות נכסים כאלו בדיוק. מערכת הקשרים העסקיים והחברתיים סייעה לברזילי למכור נכסים ששווים עולה על 7 מיליוני שקלים ומגיע גם לעשרות מיליונים, והעובדה שהסוכנות קטנה, פרטית וממוקדת רק מוסיפה ליתרונותיה בעיני לקוחותיו.

מתווך העל של האלפיון העליון בשרון . לכתבה לחצו כאן

מגזין דה-מרקר 2019 | גיליון | 221 יוני

מגזין דה-מרקר 2019 | גיליון | 221 יוני : לכתבה לחצו כאן 

 

 לסניף : גוש תל מונד והמושבים בסביבה – אין האוס אפגרייד : לחצו כאן

In-House Upgrade

אנשי הצוות שלנו

ניצה ברזילי פז

מנהלת קשרי לקוחות חו"ל ואדריכלים

הקימה וניהלה את דורי קונספט חטיבת היוקרה של א. דורי. שימשה כמנכ"ל הייטאצ' - חברה לייצור ושיווק מטבחי יוקרה וניהלה את רשת חנויות רגבה. בעלת מוניטין וניסיון רב בקרב אדריכלים ומעצבי פנים של ישראל וכמובן בקרב לקוחות פרטיים.

ניצה ברזילי פז
ניצה ברזילי פז 050-8678400 | nitzapaz@gmail.com |

אופירה אריאל ברזילי

מתווכת נדל"ן מורשית

מומחית במכירת וילות, בתים אחוזות ומשקים באזור השרון והסביבה. בעלת תואר שני במנהל עסקים, בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים משנת 1997. אזורים: הרצליה פיתוח , כפר שמריהו, ארסוף, מושבים בשרון .

אופירה אריאל ברזילי
אופירה אריאל ברזילי 09-7964232 | ofira@in-house.co.il |

עומר הלוי

מדיה ופרסום

מנהל רכש המדיה ומייעץ בכל הקשור לתכנון תקציב שיווק. מומחה לשיווק חכם וממוקד של נכסי יוקרה לתושבי חו"ל.

עומר הלוי
עומר הלוי 09-7964232 | mb@in-house.co.il |

מיכאל ברזילי

מתווך נדל"ן מורשה CEO

מנכ"ל המשרד בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים משנת 1996 מומחה בשיווק בתי יוקרה ובעל קשרים הממקמים אותו כ'אדם הנכון' בכל הנוגע למכירה או רכישה של נכסי יוקרה בישראל.

מיכאל ברזילי
מיכאל ברזילי 972-522433040+ | mb@in-house.co.il |

פגישות במשרדים בתיאום מראש 09-7964232

אזור השרון, הרצליה פיתוח

רחוב החושלים 6, הרצליה פיתוח

אזור השרון, גוש תל מונד

רחוב השקד 31 תל מונד

מרכז, נדל"ן מסחרי תל אביב

רחוב גולומב 42, תל אביב